You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження …

Естетична медицина

Сьогодні кількість людей, які звертаються до лікарів естетичної медицини, помітно зросла. Як правило, на пластичну операцію вирішуються відносно здорові і працездатні люди, які хочуть мати гарний вигляд і швидше повернутися до активної діяльності. Ця обставина змушує пластичних хірургів об'єднувати свої зусилля в пошуку способів здійснення бажань пацієнта.

На попередній консультації пацієнта у пластичного хірурга обговорюється вибір можливої операції з урахуванням його побажань (готовність до більшого або меншого об'єму втручання), віку і загального стану пацієнта. Далі лікарям необхідно спільно розробити індивідуальну програму обстеження та підготовки до операції. Оскільки будь-яке оперативне втручання пов'язане з появою тимчасових ускладнень у вигляді набряків, болю, гематом і зміною чутливості шкіри, взаємодія лікарів триває і в післяопераційний період.

Програма "Естетична медицина" включає наступні етапи:

  • Попереднє обстеження;

  • Передопераційну підготовку;

  • Оперативне втручання;

  • Післяопераційну реабілітацію.

Попереднє обстеження

На початковій стадії визначається тип шкіри (візуально і за допомогою відеодерматоскопіі). Залежно від результатів обстежень пацієнт отримує консультації у лікарів інших спеціальностей і йому призначаються відповідні лікарські консультації.

Оперативне втручання

Залежно від бажання пацієнта, медичних показань і передопераційного обстеження пропонуються різні види хірургічної корекції.

Післяопераційна реабілітація

Післяопераційний період завжди проходить під пильною увагою лікарів.

Правильне проведення програми "Естетична медицина", що ґрунтується на тісній співпраці пластичного хірурга та лікарів суміжних спеціальностей, дозволяє істотно прискорити одужання, знизити ризик післяопераційних ускладнень і забезпечити комфортний стан пацієнта до і після операції.

Запрошуємо відвідати відділення пластичної хірургії Клініки сімейної медицини. Прийом ведуть пластичні хірурги вищої категорії, члени Всеукраїнської Асоціації пластичних, естетичних і реконструктивних хірургів.

Реєстратура
+38 (0562) 310-310