You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження …

 

Звернення директора «Клініки сімейної медицини»

 
Директор Клініки сімейної медицини
Шановні пацієнти!

Замислившись про своє здоров'я, Ви вже зробили правильний крок. Звернувшись в «Клініку сімейної медицини» за медичною допомогою, Ви продовжуєте розпочатий шлях до свого одужання.

З 1996 р клініка надає медичне обслуговування громадянам України та іноземним гостям. Кількість висловлених подяк пацієнтів переконлива, і це пояснюється тим, що ми не просто даруємо людям надію, а позбавляємо їх від болісних недуг і повертаємо до життя.

Являючись найбільшим приватним медичним закладом в Україні, «Клініка сімейної медицини» є потужним механізмом, що впливає на прогресивний розвиток сучасної медицини. Завдяки використанню новітнього обладнання, впровадженню інноваційних методів лікування і діагностики, клініка з гордістю демонструє кращі показники одужання своїх пацієнтів в Україні.

Пам'ятайте! Пацієнтам «Клініки сімейної медицини» надається можливість скористатися медичним обслуговуванням європейського рівня і завдяки цьому вилікуватися і одужати.

 

З повагою, директор «Кліники сімейної медицини»
Бреус Артем Сергійович

 

 

 

Клініка сімейної медицини - перша і найкраща приватна клініка повного циклу в місті Дніпро.

Основа роботи "Клініки сімейної медицини" - сімейний лікар, який піклується про всю родину. За цим принципом працювали ще земські лікарі Росії, а сьогодні медики в багатьох країнах. Сучасний рівень розвитку медицини доводить, що сімейний лікар - це вже не одна людина, а команда медиків професіоналів: терапевт, педіатр, медичні сестри, фахівці всіх напрямків.

"Клініка сімейної медицини" - перша приватна клініка повного циклу, відкрита в Дніпропетровську в 1996 році. Наша Клініка - це медичний центр європейського типу з удосконаленим і якісно новим рівнем обслуговування пацієнтів. Приходячи в нашу клініку, люди впевнені, що довіряють турботу про своє здоров'я справжнім фахівцям.

 

клиника семейной медицины, лучшие доктора днепр,

Основною ідеєю був і залишається комплексний підхід до здоров'я пацієнтів - діагностика, лікування, профілактика, реабілітація, а також надання медичних послуг усім членам родини в рамках програми "Сімейний лікар". Сучасний рівень розвитку медицини доводить, що основний напрямок - сімейна медицина вибрано правильно. На сьогоднішній день понад 160000 родин доручили турботу про своє здоров'я нашій Клініці. Разом з сімейними лікарями в "Клініці сімейної медицини" також працюють фахівці з 19 клінічних програмам (з гастроентерології, пластичної хірургії, ортопедії, травматології, гінекології та ін.), А також лікарі-консультанти з лікувальних установ міста та області.

 

Місія Клініки сімейної медицини

- це своєчасна діагностика, консультування, стаціонарна медична допомога дорослим та дітям, надання невідкладної медичної допомоги в ургентних станах відповідно до європейських стандартів діагностики та лікування.

Виявлення захворювань на ранніх стадіях - гарантія успішного відновлення здоров'я. Саме профілактична спрямованість медицини - основне завдання охорони здоров'я європейських країн. Сучасне новітнє обладнання, яким оснащенна Клініка сьогодні, дозволяє точно і вчасно поставити діагноз і виявити ризики онкологічних, серцево-судинних, гастроентерологічних, бронхо-легеневих, кістково-суглобових захворювань.

 

У Клініці працюють і консультують лікарі 42 спеціальностей.

Це висококваліфіковані фахівці, які володіють найсучаснішими медичними технологіями і методиками. Крім традиційних, при лікуванні застосовуються такі методи як: озонотерапія, мезотерапія, інфрачервона коагуляція, рефлексотерапія, аргоноплазменна та радіохвильова терапія, фототерапія та ін. Ми використовуємо сучасне обладнання і апаратуру фірм "Zeiss", "Pentax", "General Electric", "Stryker "," Toshiba "," Olympus "," KARL STORZ "," STORZ MEDICAL "," Ulrich medical "і т.д.

Клініка сімейної медицини співпрацює з лікувально-профілактичними установами міста Дніпра, далекого і ближнього зарубіжжя: з одного боку приймаючи пацієнтів для здійснення діагностики, з іншого - відправляючи хворих в спеціалізовані клініки на лікування в разі потреби.

Ми дякуємо нашим пацієнтам за вибір Клініки сімейної медицини та сподіваємося, що і надалі будемо Вам корисні.

 

Зв'язатися з нами

Зв'яжіться з нами і
відвідайте нашу клініку

  • м Дніпро
  • вул.Княгині Ольги, 16 (вул. Горького)
  • Україна 49000
  • Email: Clinika.ksm@gmail.com