You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження …

Програма спостереження за вагітністю

Ведення вагітності в медичному центрі починається з 6 тижня і триває до пологів. Після закінчення післяпологового періоду (45 днів з моменту появи малюка) проводиться огляд породіллі в Клініці і консультація лікаря з рекомендаціями щодо контрацепції та можливості подальшого спостереження в Клініці. Первинний патронаж новонародженого вдома лікарем-педіатром Клініки проводиться протягом 10 днів з моменту виписки з пологового будинку.

Програма спостереження за вагітністю розроблена відповідно до стандартів провідних медичних установ світу із урахуванням вимог МОЗ України (Наказ № 503 від 28.12.2002 року). Після первинного обстеження вагітної акушером-гінекологом їй видається Обмінна карта встановленого зразка, а також оформлюється індивідуальна карта вагітної та породіллі. При оформленні відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами відкривається листок непрацездатності у встановленому порядку.

У нашій клініці програма спостереження за вагітною - це комплексне спостереження за здоров'ям матері і майбутньої дитини висококваліфікованим лікарем акушер-гінекологом з лікарем-терапевтом і лікарями вузьких спеціальностей.

  • Дослідження та консультації, передбачені Програмою, надають об'єктивну інформацію про стан здоров'я жінки і майбутньої дитини, необхідну для оцінки правильності протікання вагітності.

  • Всі діагностичні дослідження проводяться високопрофесійними лікарями Клініки і координуються вашим індивідуальним лікарем акушером-гінекологом.

  • З огляду на ваші індивідуальні особливості і стан здоров'я, ваш особистий лікар акушер-гінеколог надасть всі необхідні рекомендації щодо режиму дня, фізичних навантажень і харчування, термінів і способів можливих подорожей, а також ви зможете отримати телефонну консультацію лікуючого або чергового лікаря Клініки протягом усього періоду дії програми.

  • Відповідно до Наказу МОЗ України № 503 від 28.12.2002 року УЗД скринінг проводиться y нас на апараті експертного класу TOSHIBA кваліфікованим лікарем в термінах 11-13 тижнів, 19-20 тижнів, 33-36 тижнів.

  • У нашому Медичному центрі є кардіотограф (фетальний монітор), призначений для контролю серцевої діяльності плода і скоротливої активності матки, а так само фіксуються моменти рухів плода за допомогою маркера.

  • У приладі Сономед-200 реалізована програма автоматичного аналізу КТГ, а також  розрахунок базових параметрів, грунтуючись на яких можливе формування оцінки КТГ. Ця методика необхідна для діагностики внутрішньоутробних порушень стану плода. Найчастіше антінатальние порушення стану плода спостерігаються при вагітності високого ризику. При вагітності, яка протікає нормально гіпоксія плода зустрічається вкрай рідко. Поява ознак загрозливого стану плода при вагітності, яка протікає нормально служить показанням до пошуку недіагностованого захворювання у матері або аномалій розвитку у плода.

Купуючи Програму, ви отримуєте дисконтну карту постійного клієнта, яка дозволить користуватися послугами Клініки зі знижкою 10%.

 

 

Реєстратура
+38 (0562) 310-310