You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження …

Магнітно-резонансна томографія (МРТ)

 

МРТ днепр
 

Дослідження проводяться на сучасному магніторезонансному томографі VANTAGE ATLAS 1.5T компанії Toshiba (Японія)

Це забезпечує прекрасні зображення і поліпшені клінічні можливості необхідні для МР систем з високою напругою магнітного поля. Вона передбачає неперевершені клінічні характеристики не тільки в типових, а й у високоспеціалізованих, наприклад, кардіологічних дослідженнях.

Система Vantage Atlas 1.5T оснащена вдосконаленими технологіями паралельного збору даних та підтримує високошвидкісне формування зображень, що дозволяє отримати високоякісну діагностичну інформацію за короткий час сканування. Дослідження на цьому апараті проводиться значно швидше. Під час МРТ діагностики передбачається управління досліджень оператором під час усіх процедур, від реєстрації пацієнта до фільмування, що забезпечує в результаті ефективну та надійну роботу.

 

мрт днепр лучшие врачи

Серед всіх переваг, основними перевагами МРТ системи Vantage Atlas 1.5T є:

  • Висока однорідність магнітного поля;
  • Зниження градієнтних та акустичних шумів на 90%;
  • Найпотужніша система обробки зображень (12 ядерний процесор, обсяг оперативної пам'яті 40Гб, об'єм жорсткого диска 1,9 ТБ);
  • Дослідження на цьому апараті проводиться швидше, в порівнянні з аналогічними МРТ апаратами.

МРТ діагностика в Клініці сімейної медицини дозволяє отримувати в ході одного дослідження зображення органів у всіх анатомічних проекціях, вивчати динамічні процеси, пов'язані з рухом біологічних рідин (крові, ліквору, сечі, жовчі), а також, завдяки застосуванню контрастних речовин, з високою точністю розрізняти перітуморальний набряк і пухлини.

У разі необхідності безпосередньо після дослідження можна отримати консультацію кваліфікованих лікарів щодо виявлених захворювань!

 

 

Реєстратура
+38 (0562) 310-310
Зв'язатися з нами

Зв'яжіться з нами і
відвідайте нашу клініку

  • м Дніпро
  • вул.Княгині Ольги, 16 (вул. Горького)
  • Україна 49000
  • Email: Clinika.ksm@gmail.com