You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження …

Мамографія

Мамографічні дослідження в Клініці сімейної медицини проводяться на єдиному в нашому регіоні мамографічному апараті HOLOGIC LORAD M-IV виробництва фірми Hologic (США). Персонал Клініки пройшов навчання з роботи з цим апаратом у бельгійського лікаря-апліканта.

Апарат має найкращі цифрові технології для отримання зображень, що дозволяють визначити рак молочної залози на ранніх стадіях та інші зміни.

Апарат Hologic Lorad M-IV надає можливість отримати зображення молочної залози високої контрастності шляхом застосування нової системи фокусування зображення. Спеціальна конструкція забезпечує високу роздільну здатність зображення, а рентгенівська трубка з двома фокусними плямами має поліпшені можливості для отримання прицільних збільшених знімків.

Апарат має найточнішу автоматичну систему визначення параметрів дослідження.

Для нього немає обмежень в розмірах молочної залози. Датчик для автоматичного визначення контролю експозиції може бути встановлений в одному з семи положень на відстані до 12,5 см від стінки грудної клітини, що підходить практично під всі розміри молочної залози. Для цього ж призначені дві підтримуючі платформи різної величини. При обертанні С-дуги для отримання косих знімків система запам'ятовує кут нахилу, і при дослідженні другої молочної залози зображення виходить симетричним.

 

маммография днепр

Апарат Hologic Lorad M-IV робить дослідження пацієнтки максимально комфортним

Він має нізкодозне випромінювання та комфортну систему компресії молочної залози. Компресія проводиться в автоматичному, ручному і комбінованому режимах, що дозволяє оператору створювати найбільш комфортні умови для пацієнтки, прислухаючись до її відчуттів. Ексклюзивні, повністю автоматичні притискні лопатки забезпечують більш однорідне стиснення молочної залози. Апарат легко адаптується для всіх випадків позиціонування пацієнтки. Система робить цифрову обробку зображень, дозволяє як роздруковувати їх на плівці, так і зберігати в електронному вигляді на CD-дисках.

Мамографічні дослідження проводяться персоналом клініки, який пройшов повний курс навчання роботі з цим апаратом у бельгійського лікаря – апліканта. Навчання було проведено компанією Hologic.

маммография в днепре

 

Отримані в результаті дослідження зображення описуються рентгенологом - мамологом. У разі необхідності в нашій Клініці можна отримати консультацію мамолога - онколога. Наші фахівці нададуть вам вичерпні рекомендації щодо подальшого спостереження або лікування.

Наші панянки! Завжди пам'ятайте, що своєчасне дослідження і діагностика молочної залози допомагає уникнути серйозних проблем в майбутньому, а своєчасно розпочате лікування дозволить уникнути операції.

 

 

Реєстратура
+38 (0562) 310-310
Зв'язатися з нами

Зв'яжіться з нами і
відвідайте нашу клініку

  • м Дніпро
  • вул.Княгині Ольги, 16 (вул. Горького)
  • Україна 49000
  • Email: Clinika.ksm@gmail.com