You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження …

Рентгенографія в Клініці сімейної медицини проводиться на новітньому обладнанні фірми Tosiba (Японія)

Рентгенографічні дослідження в Клініці сімейної медицини проводяться на новітньому рентгенографічному апараті "WINSCOPE PLESSART VIVO" виробництва фірми Toshiba (Японія). Апарат являє собою універсальну цифрову систему для рентгенографії з дистанційним керуванням, призначену для проведення рентгенографічних і рентгеноскопічних досліджень всіх органів та систем людини. Широко використовується для загальної радіографії пацієнтів з голови до ніг, загальної радіографії кісток.

Дослідження можуть проводитися людям будь-якого віку, включаючи дітей старше 1 року. Для цифрової системи немає необхідності обробки зображення в темній кімнаті. Вона дозволяє моментально побачити радіографічне зображення, передавати і зберігати їх, тому проміжок часу між дослідженням пацієнта і постановкою діагнозу істотно скорочується. Дослідження проходить швидко і комфортно для пацієнта.

рентгенография днепр

Пристрій для зйомки може рухатися вздовж тіла пацієнта на 90 см при вертикальному або горизонтальному положенні столу. Це забезпечує проведення досліджень пацієнта без необхідності його переміщення на столі та вибір найбільш інформативної проекції.

Апарат дозволяє отримувати високоякісні зображення жорстких та м'яких тканин. Отримане зображення обробляється в цифровому форматі з можливістю його збільшення. Багатофункціональна система може обробляти, запам'ятовувати, зберігати в архіві і передавати великий обсяг зображень, роздруковувати їх на плівці і зберігати їх в електронному вигляді на CD-дисках.

При дослідженнях пацієнтів апарат забезпечує променеві навантаження на рівні від стандартних до зменшених в два рази, з низьким рівнем шуму. Дозволяє отримувати зображення структури кісток, м'яких тканин, сухожиль, м'язів, підшкірної клітковини, шкіри, що при звичайній рентгенографії практично нездійсненно.

Завдяки новітньому обладнанню та багаторічному досвіду, лікарі клініки можуть виявити патології на ранній стадії і поставити найбільш точний діагноз!

 

Реєстратура
+38 (0562) 310-310
Зв'язатися з нами

Зв'яжіться з нами і
відвідайте нашу клініку

  • м Дніпро
  • вул.Княгині Ольги, 16 (вул. Горького)
  • Україна 49000
  • Email: Clinika.ksm@gmail.com