You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження …

Клініка сімейної медицини надає комплексну екстрену медичну допомогу. Телефон для виклику швидкої - 310-315

Служба швидкої та невідкладної медичної допомоги Клініки Сімейної Медицини використовує новітнє обладнання з усього світу, сучасні комп'ютерні технології для діагностики і організації ефективної роботи. Досвідчені лікарі служби швидкої та невідкладної медичної допомоги нашої клініки цілодобово нададуть екстрену медичну допомогу в необхідному обсязі. Невідкладна допомога Клініки Сімейної Медицини - це організовані та оперативні професіонали. 

Служба швидкої і невідкладної медичної допомоги Клініки Сімейної Медицини - це гарантований та якісний захист в разі раптового погіршення здоров'я!

 

вызов скорой помощи днепр, неотложная помощь

Основні послуги служби швидкої та невідкладної допомоги Клініки сімейної медицини:

  • Невідкладна допомога
  • Медичний супровід пацієнтів
  • Госпіталізація в стаціонар
  • Спеціалізовані бригади
  • Чергування на масових заходах
  • Диспетчерська служба – SOS

 

У Клініці сімейної медицини медична допомога надається висококваліфікованим і спеціально підготовленим персоналом служби, в арсеналі якої широкий спектр лікарських препаратів і сучасного медичного обладнання. Персонал служби швидкої допомоги здатний надавати екстрену медичну допомогу при різних станах, включаючи проведення реанімаційних заходів та інтенсивної терапії, в тому числі і під час медичного супроводу пацієнта у дорозі. Медичний супровід пацієнтів здійснюється на сучасних автомобілях іноземного виробництва, які оснащені складним діагностичним і лікувальним обладнанням, системою кондиціонування, засобами мобільної та супутникової комунікацій, що забезпечує надійний зв'язок між пацієнтом, диспетчерською службою і бригадою лікарів.

Екстрена медична допомога дорослим та дітям

Госпіталізація в стаціонар здійснюється за профілем захворювання в разі такої необхідності. Лікарі невідкладної допомоги, крім огляду і консультацій, у виїзних умовах можуть провести такі дослідження, як ЕКГ, дослідження функції зовнішнього дихання, визначення рівня глюкози в крові, а також зробити необхідні маніпуляції.

Спеціалізовані бригади швидкої і невідкладної медичної допомоги Клініки сімейної медицини здійснюють виїзд до пацієнтів у разі виникнення такої необхідності. У складі швидкої і невідкладної допомоги клініки працюють кардіологічні, педіатричні і інші бригади.

 

Чергування на масових заходах

Якщо для організації громадських заходів, спортивних змагань, свят і т.д. необхідна присутність бригади швидкої медичної допомоги, Ви можете скористатися послугою "Виклик бригади невідкладної медичної допомоги для забезпечення заходів". У вартість даної послуги входить виїзд сучасної, повністю укомплектованої машини швидкої допомоги з бригадою фахівців на місце проведення заходу та чергування на місці протягом години, кожна наступна година оплачується додатково за фіксованим тарифом.

Центр диспетчерської Служби Оперативного Сервісу (SOS) швидкої та невідкладної допомоги Клініки сімейної медицини працює цілодобово.

Бригади швидкої та невідкладної медичної допомоги Клініки сімейної медицини працюють в режимі цілодобової готовності виїзду за викликом в місто та за його межами.

 

Реєстратура
+38 (0562) 310-310
Зв'язатися з нами

Зв'яжіться з нами і
відвідайте нашу клініку

  • м Дніпро
  • вул.Княгині Ольги, 16 (вул. Горького)
  • Україна 49000
  • Email: Clinika.ksm@gmail.com