You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження …

Функціональна діагностика

За останні роки змінилися соціально-економічні та екологічні умови і це не могло не позначитися на стані здоров'я населення. Остання чверть XX століття характеризувалася в Україні помітно прогресуючим зростанням смертності населення та скорочення середньої тривалості життя. Особливу увагу привертають до себе серцево-судинні захворювання, які на 59% визначають рівень загальної смертності населення країни. Цей рівень, який в США в 1970 році оцінювався як критичний, викликає стурбованість.

За останні 20 років структура смертності від серцево-судинних захворювань зазнала суттєвих змін - значно зросла питома вага ішемічної хвороби серця (ІХС) та порушень мозкового кровообігу. На сьогодні саме вони на 89% визначають рівень смертності від хвороб системи кровообігу. Основною метою кабінету функціональної та ультразвукової діагностики Клініки сімейної медицини є раннє виявлення захворювань.

 

VIVID E9 УЗИ Днепр

Тільки завдяки комплексному обстеженню, стає реальною своєчасна і повна діагностика відхилень у роботі організму. Використовуючи можливості кабінету, лікарі Клініки сімейної медицини та інших лікувальних установ, отримують великий обсяг корисної інформації, достатній для постановки правильного діагнозу, підбору оптимального лікування з подальшим контролем його ефективності.

 

 

Реєстратура
+38 (0562) 310-310
Зв'язатися з нами

Зв'яжіться з нами і
відвідайте нашу клініку

  • м Дніпро
  • вул.Княгині Ольги, 16 (вул. Горького)
  • Україна 49000
  • Email: Clinika.ksm@gmail.com