You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження …

КТ коронарографія

КТ коронарографія - неінвазивне дослідження, що здійснюється за допомогою мультизрізового рентгенівського комп'ютерного томографа Toshiba Aquilion 128 зрізів з ЕКГ-синхронізацією. Це дозволяє реконструювати отримані зображення в певні фази серцевого циклу, а саме в діастолу, коли вінцеві артерії нерухомі. При цьому лікар оцінює не тільки просвіт коронарної судини і ступінь звуження, а й детально вивчає саму стінку артерії на наявність атеросклеротичних бляшок, що не звужують просвіт судини.

В ході дослідження робляться зображення в аксіальній площині, що дає можливість в подальшому виконанні реконструкції в будь-якій проекції: сагітальній, коронарній, косій, а також відтворити тривимірну картину серця і вінцевих артерій. Також при КТ коронарографії можлива оцінка не тільки коронарних судин, а й легеневих артерій, аорти, міокарда, клапанного апарату, перикарда, порожнин серця і легенів.

Цей вид дослідження є амбулаторною процедурою і разом з урахуванням часу, що витрачається на підготовку (близько 60 хвилин), займає не більше півтора-двох годин. Вже за 5-10 хвилин після закінчення дослідження пацієнт може поїхати додому або повернутися до роботи.


Процедура є альтернативою інтервенційної селективної коронарографії - інвазивної методики, за допомогою якої відображається просвіт коронарних артерій завдяки безпосередньому введенню в них контрастної речовини.

 

Реєстратура
+38 (0562) 310-310
Зв'язатися з нами

Зв'яжіться з нами і
відвідайте нашу клініку

  • м Дніпро
  • вул.Княгині Ольги, 16 (вул. Горького)
  • Україна 49000
  • Email: Clinika.ksm@gmail.com