You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження …

Ендоскопія за допомогою новітнього ендовідеоскопа

У Клініці сімейної медицини, при проведенні ендоскопічних досліджень, вам запропонують використання новітнього ендовідеоскопа OLYMPUS EVIS EXERA II BF тип 1T180 (Японія). Поєднання широкого інструментального каналу (3,0 мм) з малим діаметром трубки, що вводиться (всього в 6,0 мм) роблять даний ендовідеоскоп ідеальним інструментом для обстежень і призначення лікування. Ендоскопічні дослідження в Клініці сімейної медицини проводиться за напрямками колоноскопія, бронхоскопія та гастроскопія.

 

эндоскопия, эндоскопическое исследование, Клиника семейной медицины

Бронхоскопія

В останні роки з розширенням можливостей інструментальних методів дослідження хворих з різними захворюваннями легень ймовірність їх ранньої діагностики стала значно вище. Одним з найбільш надійних та інформативних методів є бронхоскопія. Бронхоскопічне дослідження показано всім хворим з клінічно або рентгенологічно встановленим патологічним процесом в легенях для уточнення характеру змін і ступеня вираженості їх в бронхіальному дереві, а також для вироблення лікувальної тактики.

Стало можливим дослідження усіх частин бронхів аж до відділів 5 - 6 порядку.

За допомогою сучасної ендоскопічної апаратури (гнучких фібробронхоскопів "Олімпус", "Пентаксим", "Шторц" і т.д.) цілком можливим стало дослідження не тільки головних бронхів (до рівня бронхів 7 - 9 порядку), але і верхніх частин бронхів аж до їх відділів 5 - 6 порядку, що грає важливу роль в діагностиці специфічних поразок трахеобронхіального дерева при різних захворюваннях легень (бронхіальна астма, хронічний бронхіт, хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ), туберкульоз, пухлини і т.д.). Так само при фібробронхоскопії можливо взяття гістологічного, цитологічного матеріалу слизової трахеобронхіального дерева, промивних вод і Балжі, проведення трансбронхіальної біопсії внутрішньогрудних лімфатичних вузлів, санаційних (лікувальних) процедур і витягання чужорідних тіл з трахеобронхіального дерева. У сучасній практиці дослідження проводять під місцевою (аплікаційно) анестезією розчином 2% лідокаїну трансназально або трансорально.

Показаннями для проведення бронхоскопії є:

Кашель більше ніж 4-6 тижнів
Видалення рясного невідокремлюваного секрету, гною, крові і сторонніх тіл з трахеобронхіального дерева
Пряма інсталяція лікарських препаратів в уражені ділянки легенів
Задишка без причини
Зміни на рентгенограмі і КТ органів грудної клітини (пухлини легенів, інфільтрат легеневої тканини і ателектазів, порожнинні освіти, інтерстиціальні захворювання, збільшення бронхопульмональних лімфатичних вузлів, пухлини стравоходу і середостіння, стеноз трахеї і великих бронхів)
Визначення джерела та причини кровохаркання невідомого походження;
Ідентифікація специфічних етіологічних агентів респіраторних інфекцій;
Бронхо-плевральної свищ.

 •  
проведение эндоскопии, Днепр, цена

Протипоказаннями є:

нестабільна стенокардія
гострий інфаркт міокарда (3 - 6 тижнів)
гострий інсульт 
легенева серцева недостатність III ст.
артеріальна гіпо- та гіпертензія важка аритмія
важка гіпоксемія за відсутності контакту лікаря з пацієнтом

Увага! Дослідження проводяться на голодний шлунок.

 

 

Гастроскопия (ЕГДС)

Езофагогастродуоденоскопія (ЕГДС) відноситься до ендоскопічних методів дослідження (огляд внутрішніх органів за допомогою ендоскопів), при яких оглядаються верхні відділи шлунково-кишкового тракту: стравохід, шлунок і дванадцятипала кишка. Гастроскопія допоможе встановити правильний діагноз при багатьох станах, в їх числі біль в області шлунка, кровотеча, виразка, пухлини, ускладнене ковтання і багато інших.

Показання до гастроскопії:

всі захворювання шлунка з метою диференціальної діагностики (хронічні гастрити, виразкова хвороба, поліпи, рак шлунка і т.д.);
необхідність встановлення джерела шлункової кровотечі;
підтвердження або виключення злоякісного процесу в шлунку;
негативні результати рентгенологічного дослідження шлунка за наявності симптомів шлункового дискомфорту;
захворювання інших органів і систем, при яких необхідно уточнити стан слизової оболонки шлунка.

 •  

 

 • Основними перевагами ендовідеоскопа OLYMPUS EVIS EXERA II GIF тип H180 (Японія) є:

  • Велика еластичність, завдяки якій полегшується проникнення в шлунок і зменшуються неприємні відчуття, що виникають у хворого в процесі проведення дослідження.
   Формат HDTV (телебачення високої чіткості) дозволяє більш детально розглянути капілярну мережу і будову слизової оболонки.
   Короткофокусний об'єктив для більш детального огляду слизової без електронного збільшення зображення.
   Вузька спектральна візуалізація в поєднанні з форматом HDTV і короткофокусним об'єктивом значно покращують візуалізацію змін слизової оболонки.
   Тонкий дистальний кінець та трубка, що вводиться діаметром всього 9.8 мм дозволяють легко і безперешкодно вводити ендоскоп.
   Інструментальний канал діаметром 2,8 мм забезпечує використання широкого спектру ендоскопічних інструментів.
   Здатність дистального кінця до відхилень у 4 сторони (210 ° вгору, 90 ° вниз і 100 ° вправо / вліво) гарантує проведення повноцінного ендоскопічного дослідження верхніх відділів травного тракту.
   Широке поле огляду 140 ° - створює велику площу огляду при ендоскопічному обстеженні.
 •  
 •  

эндоскопия

Незалежно від причини, по якій вам призначено дослідження, є важливі кроки, які ви повинні зробити, щоб підготуватися і пройти процедуру: в першу чергу, обов'язково повідомте лікаря про те, які лікарські препарати приймаєте і про алергію на ліки, якщо вона у вас є. Також, лікар повинен знати про те, якими захворюваннями ви страждаєте, на які треба звернути увагу перед процедурою. Дуже важливим в підготовці до дослідження є те, що ви не повинні приймати їжу протягом 8-10 годин перед гастроскопією. Їжа в шлунку ускладнить його огляд і встановлення правильного діагнозу.

Проведення ендоскопічного дослідження на сучасному обладнанні - гарантія визначення максимального точного діагнозу.

 

 

Реєстратура
+38 (0562) 310-310
Зв'язатися з нами

Зв'яжіться з нами і
відвідайте нашу клініку

 • м Дніпро
 • вул.Княгині Ольги, 16 (вул. Горького)
 • Україна 49000
 • Email: Clinika.ksm@gmail.com