You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження …

Послуги нейрохірурга в Клініці сімейної медицини

Лікарі даного напрямку займаються питаннями оперативного лікування захворювань нервової системи. Однією з актуальних проблем на сьогодні є проблема остеохондрозу та хребетних гриж. На сьогодні операції з приводу гриж міжхребцевих дисків проводяться із застосуванням ендоскопічної техніки, яка дозволяє виконувати мінімально інвазивні операції без розрізу, за допомогою проколів.

У розпорядженні лікарів клініки є найбільш сучасна трансфорамінальная ендоскопічна хірургічна система Joymax (Німеччина).

 

joymax tessys услуги нейрохирурга

Професор Зорін Миколай Олександрович вперше в Україні застосував для видалення гриж міжхребцевих дисків і секвестрів (відірваних від основної маси диска хрящових фрагментів) найсучаснішу високоефективну і малотравматичну методику TESSYS, розроблену німецькою фірмою JOIMAX. На відміну від всіх раніше застосованих хірургічних методів лікування, технологія TESSYS дозволяє видаляти грижу диска або вільно лежачий секвестр не через задній міждужковий доступ, а через бічний міжхребцевий отвір.

Особливість такого підходу в тому, що при видаленні грижі практично виключається можливість травмування нервових корінців. Всі маніпуляції виконуються під контролем спеціального ендоскопа в просвіті трубки з внутрішнім діаметром 7,5 мм. Для встановлення цієї трубки (робочого порту) потрібно зробити розріз шкіри довжиною всього 5 мм.

 

лечение межпозвоночных дисков

Фасції, м'язи та зв'язки не пошкоджуються, а розсуваються системою трубкових ранорозширювачів з наростаючим діаметром від 2 до 7,5 мм. Завдяки цьому, вся операція протікає практично безкровно. Для її проведення не потрібно наркозу, оскільки застосовується місцева анестезія, що повністю виключає неприємні больові відчуття. Триває така операція 40-50 хвилин. Ефект у вигляді зникнення болю відчувається просто на операційному столі і вже через 3-5 годин хворий йде додому, де продовжує медикаментозне лікування відповідно до рекомендацій лікаря. В середньому через 3 тижні пацієнти приступають до трудової діяльності.

 

нейрохирургия лечение позвоночника

Також лікар-нейрохірург вищої категорії, магістр нейрохірургії Зозуля Юрій Анатолійович проводить консультації та оперативне лікування за наступними напрямками:

  • Операції при ушкодженні нервів і плечового сплетення: невроліз, невроліз з тимчасовою та постійною нейростимуляцією, пластика дефектів нервів аутотрансплантанти;
  • Спастичність при ДЦП, наслідки травм, після інсультів, при розсіяному склерозі: селективні периферичні фасцікулотомії (операції на нервах) з чи без тимчасової нейростімуляціі, операції на спинному мозку.
  •  

Нейрохірурги клініки проводять найсучасніші нейрохірургічні операції, застосовують усі відомі прогресивні методики спінальної хірургії.

 

 

Реєстратура
+38 (0562) 310-310
Зв'язатися з нами

Зв'яжіться з нами і
відвідайте нашу клініку

  • м Дніпро
  • вул.Княгині Ольги, 16 (вул. Горького)
  • Україна 49000
  • Email: Clinika.ksm@gmail.com