You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження …

Гінекологічна служба Клініки сімейної медицини

Наш Центр жіночого здоров'я орієнтований на забезпечення пацієнток максимальним комфортом при проведенні діагностики та лікування.

 

apparat
Протягом усього життя кожна жінка потребує систематичного огляду гінекологом. Багато жіночих хвороб на ранніх стадіях протікають практично безсимптомно і тільки фахівець може виявити їх виникнення.

Для лікування патологічних змін шийки матки (ерозії, дисплазії, лейкоплатіі) в Клініці є всі види фізіохірургічного лікування:

 • радіохвильова терапія;
 • аргоноплазменна терапія;
 • кріодеструкція;
 • діатермокоагуляція.

Лікування на сучасному апараті ФОТЕК сприяє швидшому загоєнню осередку впливу

Для проведення хвильової та аргоноплазменної терапії в Клініці освоєно сучасне високонаукове лікування на сучасному апараті ФОТЕК. Цей метод лікування шийки матки має ряд переваг:

 • є безконтактним і безболісним;

 • має можливість взяття прицільної біопсії;

 • використовується для видалення папілом і кондилом як на шийки матки, так і на статевих органах.

Головна умова проведення - впевненість в тому, що радіохвильова та аргоноплазменна терапія повністю контролюють зону трансформації і мають гістологічне підтвердження діагнозу.

Гінекологічна служба Клініки сімейної медицини орієнтована на забезпечення пацієнток максимальним комфортом при проведенні діагностики і лікування всіх захворювань жіночих статевих органів та інфекцій, що передаються статевим шляхом. Завдяки наявності сучасного кольпоскопа, лікар має можливість провести якісний огляд шийки матки, визначити ступінь ураження, провести прицільну біопсію.

Лікар-гінеколог консультує з питань планування сім'ї та шлюбу, а також підбору контрацептивних засобів. Акушер-гінеколог спільно з фахівцями Клініки проводить діагностику і лікування гормональних порушень у жінок різного віку, встановлює причини безпліддя та призначає лікування.

Програма спостереження за вагітністю розроблена відповідно до стандартів провідних медичних установ світу і з урахуванням вимог МОЗ України (Наказ № 503 від 28.12.2002 року). Після первинного обстеження вагітної акушером-гінекологом їй видається Обмінна карта встановленого зразка, а також оформлюється індивідуальна карта вагітної та породіллі. При оформленні відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами відкривається листок непрацездатності у встановленому порядку. Також у клініці є Програма спостереження за вагітністю.

 

программа наблюдения за беременностью днепр

Програма спостереження за вагітною пропонується відповідальним жінкам, які розуміють важливість професійного спостереження за розвитком майбутньої дитини.

Кінцевою метою нашої співпраці є народження здорового малюка і збереження здоров'я матері. Якщо ви займалися плануванням вагітності і пройшли необхідні обстеження - ніяких сюрпризів бути не повинно. Але вагітність все одно змінить роботу ваших внутрішніх органів, так як працювати їм доведеться за двох. Тому спостереження при вагітності є абсолютно необхідним навіть в тому випадку, коли сама вагітність протікає без ускладнень.

Ведення вагітності в Клініці сімейної медицини починається з 6-го тижня і триває до пологів. Після закінчення післяпологового періоду (45 днів з моменту народження малюка) проводиться огляд породіллі і консультація лікаря з рекомендаціями щодо контрацепції та можливості подальшого спостереження в Клініці. Первинний патронаж новонародженого вдома лікарем-педіатром Клініки проводиться протягом 10 днів з моменту виписки з пологового будинку.

Програма спостереження за вагітністю в Клініці сімейної медицини - це комплексне спостереження за здоров'ям матері та майбутньої дитини, здійснюване висококваліфікованим лікарем акушером-гінекологом. Спостереження проводиться в тісній співпраці з лікарем-терапевтом, також лікарями вузьких спеціальностей. Дослідження та консультації, передбачені Програмою, надають об'єктивну інформацію про стан здоров'я жінки і майбутньої дитини, необхідну для оцінки правильності протікання вагітності.

Всі діагностичні дослідження проводяться високопрофесійними лікарями Клініки сімейної медицини та координуються вашим індивідуальним лікарем акушером-гінекологом. З огляду на ваші індивідуальні особливості та стан здоров'я, ваш особистий лікар акушер-гінеколог надасть всі необхідні рекомендації щодо режиму дня, фізичних навантажень і харчування, термінів і способів можливих подорожей, а також ви зможете отримати телефонну консультацію лікуючого або чергового лікаря Клініки протягом усього періоду Програми.

 

Купуючи Програму, ви отримуєте дисконтну карту постійного клієнта, яка дозволить користуватися послугами Клініки зі знижкою 10%.

УЗД скринінг проводиться на апараті експертного класу TOSHIBA кваліфікованим лікарем в термінах 11-13 тижнів, 19-20 тижнів, 33-36 тижнів. Обстеження здійснюється для виключення вад розвитку плоду, визначення стану плаценти, навколоплідних вод, в випадках проведеного кесаревого розтину і інших операцій на матці - щільності післяопераційного рубця.

У терміни 33-35 тижнів проводиться доплерометрія для дослідження стану судин матки, плаценти і плодового кровотоку. Це дає можливість лікарям акушерам-гінекологам своєчасно вжити заходів і призначити лікування для запобігання серйозних проблем в майбутньому як з боку матері, так і з боку дитини.

У Медичному центрі є кардіотокограф (фетальний монітор), призначений для контролю серцевої діяльності плода і скоротливої активності матки, а також фіксуються моменти рухів плода за допомогою маркера.

Поява ознак загрозливого стану плода при нормально протікаючій вагітності є показанням до пошуку недіагностованного захворювання у матері або аномалій розвитку у плода.

У приладі Сономед-200 реалізована програма автоматичного аналізу КТГ, а також розрахунок базових параметрів, грунтуючись на яких можливе формування оцінки КТГ. Ця методика необхідна для діагностики внутрішньоутробних порушень стану плода. Найчастіше антенатальні порушення стану плода спостерігаються при вагітності високого ризику. При нормально протікаючій вагітності гіпоксія плода зустрічається вкрай рідко.

Використання КТГ як прогностичного методу в оцінці стану плода рекомендовано починати з 30 тижня вагітності. Прогнозування по КТГ нормального стану плода досягає 99%.

 

Незапланована вагітність - досить часте явище

У Клініці до таких пацієнток ставляться з великою увагою і роблять все можливе, щоб жінка не тільки фізично, а й психологічно легше перенесла переривання вагітності. Методи переривання - вакуум-аспірація і медикаментозне переривання вагітності. При необхідності корекції порушень в інших медичних установах забезпечуємо супровід в потрібні центри.

Незважаючи на гарне самопочуття, жінці необхідно звертатися до гінеколога з профілактичною метою:

 • З 18 років і протягом усього життя двічі на рік для повного профілактичного огляду;
 • Перед шлюбом для того, щоб оцінити стан свого здоров'я і отримати консультацію з планування сім'ї;
 • При появі або зміні партнера через 3-4 тижні після початку інтимних стосунків для визначення мікробіологічного стану статевих шляхів;
 • При плануванні народження дитини для визначення сприятливого моменту і оцінки стану власного здоров'я;
 • При затримці менструації на 7-10 діб;
 • Під час вагітності з моменту її визначення, а також за призначенням лікаря;
 • Через місяць після пологів, викидня, аборту, при кровотечі та інших патологічних станах.

Терміново звернутися до гінеколога необхідно при:

 • болях під час менструації;
 • болях внизу живота і попереку;
 • рясних виділеннях, свербінні, неприємних відчуттях, набряках статевих органів;
 • кров'яних виділеннях після відсутності місячних протягом 1 року;
 • порушеннях менструального циклу;
 • виділення крові після статевого акту, за тиждень до або після місячних, фізичної напруги або в період клімаксу.

Завдяки тому, що «Клініка сімейної медицини» є багатопрофільною, є всі можливості розвивати і впроваджувати в медичну практику новітні (світові) досягнення щодо діагностики та лікування урогінекологічних патологій.

 

Порушення сечовипускання - патологія, яка зустрічається дуже часто

В Україні цими захворюваннями страждає близько 40% жінок у віці 35-60 років. Точні дані важко привести через складність збору даних (про ці проблеми хворі намагаються не говорити). За кваліфікованою допомогою звертається ще менша кількість жінок. У молодшому віці (17-25 років) близько 50% жінок страждають частим сечовипусканням, а 15-16% - різними типами нетримання сечі. Порушення сечовипускання з'являються в результаті розбіжності нервового контролю над функціями сечового міхура і роботи його сфінктерів.

Нетримання сечі - це неконтрольоване виділення сечі, що не піддається вольовому керуванню. Це досить поширене захворювання, яке супроводжується психоемоційними порушеннями. Через постійне застосування прокладок, неприємного запаху порушується соціальна адаптація хворої і значно погіршується якість життя. Рано чи пізно цей стан не дасть можливість хворій «вийти з дому». У світі більше ніж 200 мільйонів жінок страждають від нетримання сечі.

З осені 2012 року в клініці виконується оперативне лікування стресового нетримання сечі - операція TVT-o - золотий стандарт лікування цієї патології в світі (гінеколог-хірург Медведєв Михайло Володимирович).

Причини виникнення нетримання сечі досить різні. Дуже часто нетримання сечі виникає через цілий комплекс причин:

 • Зміни з боку центральної або периферичної нервової системи, які супроводжуються порушенням функції тазових органів (травми спинного мозку, порушення кровообігу, або запальні процеси в спинному мозку, розсіяний склероз, цукровий діабет, пухлини, вади розвитку).

 • Порушення анатомічних взаємин тазових органів (сечового міхура, сечовипускального каналу з іншими органами тазового дна) або порушення функції їх нервових рецепторів. Ці стани виникають після ускладнених пологів, операцій на органах тазового дна, при великих навантаженнях, ожирінні, хронічних запальних процесах. Нормальне сечовипускання забезпечує сечовий міхур, сечівник, їх м'язовий апарат, а також фасції, м'язи і зв'язки, які утримують сечовий міхур і формують тазове дно.

   

 • Клімакс. Гормональна перебудова, яка виникає під час клімаксу, викликає старіння тканин, атрофію і потоншення слизових оболонок сечостатевих органів, м'язів, зв'язок тазового дна, яке, в свою чергу, сприяє нетриманню сечі.

Виділяють 3 основних типи нетримання сечі у жінок:

 • Стресове нетримання сечі - при напрузі (сміх, чхання, кашель, фізичні навантаження) - 27-64%;
 • Імперативне (ургентне) нетримання сечі - мимовільна втрата сечі при нестримному потягу до сечовипускання (часте денне і нічне сечовипускання, різкий позив до сечовипускання, ефект «падаючої води») - 9-20%;
 • Комбіноване нетримання сечі (змішане) - 5-12%.

 

У програму надання урогінекологічної допомоги Клініки входить:

 • Лікування будь-яких порушень сечовипускання (нетримання сечі, часте сечовипускання, хворобливе сечовипускання, біль в області сечового міхура і геніталій).
 • Лікування запальних захворювань.
 • Урологічне обстеження жінок перед планованою вагітністю і подальше спостереження під час вагітності і після пологів.
 • Оперативне лікування стресового нетримання сечі (хірург Медведєв Михайло Володимирович).
 

Центр Європейської оперативної гінекології

У Клініку придбано ультра-сучасне обладнання всесвітньо відомої німецької фірми Karl Storz, а також найсучасніша система стерилізації хірургічного інструментарію STERRAD американської компанії JOHNSON & JOHNSON. Дане обладнання дозволяє виконувати будь-які гінекологічні операції лапароскопічним або гістероскопічним доступами - "без розрізів" і при цьому мати гарантію на відсутність вірусів ВІЛ і гепатиту в інструментарії.

 


Операції проводяться лікарем вищої категорії, доцентом кафедри акушерства і гінекології Дніпропетровської медакадемії Медведєвим Михайлом Володимировичем. Михайло Володимирович сертифікований хірург-гінеколог, який проходив навчання не тільки в клініках України і Росії, але і в Німеччині та США.

Подробнее в разделе Оперативная гинекология

 

Реєстратура
+38 (0562) 310-310
Зв'язатися з нами

Зв'яжіться з нами і
відвідайте нашу клініку

 • м Дніпро
 • вул.Княгині Ольги, 16 (вул. Горького)
 • Україна 49000
 • Email: Clinika.ksm@gmail.com